tüm emoların buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» şarkı armagan et
şehitten ayrılık şiiri Icon_minitime1C.tesi Mayıs 23, 2009 11:17 am tarafından kml

» Toygar Işıklı - Kalbimdeki Sancı
şehitten ayrılık şiiri Icon_minitime1Perş. Nis. 30, 2009 10:30 pm tarafından kml

» irenc espiriler
şehitten ayrılık şiiri Icon_minitime1Çarş. Nis. 29, 2009 7:33 pm tarafından ZaLiM_-_99

» ÜSTTEKİ ÜYE
şehitten ayrılık şiiri Icon_minitime1C.tesi Nis. 11, 2009 12:29 am tarafından kml

» üsteki üyenin kelimesine zıt cevap ver
şehitten ayrılık şiiri Icon_minitime1C.tesi Nis. 11, 2009 12:24 am tarafından kml

» gökhan türkmen in hayatı
şehitten ayrılık şiiri Icon_minitime1C.tesi Nis. 11, 2009 12:21 am tarafından kml

» emo`ların favori filmleri
şehitten ayrılık şiiri Icon_minitime1C.tesi Nis. 11, 2009 12:14 am tarafından kml

» Murat Boz - Beni Bana Bırak
şehitten ayrılık şiiri Icon_minitime1C.tesi Nis. 11, 2009 12:04 am tarafından kml

» Yusuf Güney - Aşkım Aşklarından Bulasın
şehitten ayrılık şiiri Icon_minitime1Ptsi Nis. 06, 2009 12:39 pm tarafından ZaLiM_-_99

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

şehitten ayrılık şiiri

2 posters

şehitten ayrılık şiiri Empty şehitten ayrılık şiiri

Mesaj  UnUtMa_BeNi_99 C.tesi Şub. 28, 2009 2:43 pm

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde askeri aracın devrilmesi sonucu 2 asker şehit oldu, 5 asker de yaralandı. Talihsiz kazada şehit olan erlerden Murat Çakır'ın cebinden çıkan ayrılık şiiri yürekleri dağladı.

Hakkari Dağ Komando Taburu Muharebe Bölüğü'nde görevli 7 askeri taşıyan araç, dün saat 10.30 sıralarında görev için Yüksekova'dan Şemdinli'ye gitmek üzere yola çıktı. Araç, Yüksekova Askeri Havalanı Mevkii'nde bir evin duvarına çarptı. Kazada, 1983/1 tertip Rize doğumlu Murat Fakir ile 1982/4 tertip Tokat doğumlu Murat Çakır adlı erler şehit olurken, aralarında 1 astsubayın da bulunduğu 5 asker yaralandı. Yaralı askerler Yüksekova Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Durumlarının ağır olduğu bildirilen Astsubay Mehmet Şengül ile Er Hakan Duran, helikopterle Van'a götürüldü. Şehit erler Murat Fakir ve Murat Çakır'ın cenazeleri, Hakkari Dağ Komando Tugay Komutanlığı'na gönderildi. Burada düzenlenecek törenden sonra Fakir'ın cenazesi Rize'ye, Çakır'ın cenazesinin ise Tokat'a gönderileceği öğrenildi.

Şehit erlerden Murat Çakır'ın cebinden kendisine ait bir şiir çıktı. Şiir, okuyan görevlileri gözyaşına boğdu. (İHA)

O Sahilden

Güneş de beni terk etmek üzere,

Son yakamozlar denizin üzerinde,

Beni görünce hüzünlenmiş gibi deniz,

Dalgalar suskun, martılar sessiz.

* * *

Seni sordular ayrıldığımızdan habersiz,

'Ayrıldık' dedim dalgalar duruldu.

'Ayrıldık' dedim martılar suskunlaştı,

O sahilde hayat durdu artık.

Biz Bildigimiz Bir seyin Âlimi !!!Bilmedigimiz seyin Tâlibiyiz!!![/
UnUtMa_BeNi_99